Hijyen Turnike Sistemi

Hijyen Turnike Sistemi

İstanbul Şişli'de Perpa Ticaret Merkezinde bulunan TechnoPark Geçis Kontrol firmamızın ürettiği ürünler ile personellerin üretim yerlerine geçişlerdeki steril ortamı sağlamak için hijyen bariyer turnikesi modelimizi üretmekteyiz. Bununla birlikte kullanılan geçiş sistemi ile firmaların üretim yerleri çıkışlarda kontrollü geçişi sağlamak için satış yapmaktadir.

  İstanbul Şişli'de Perpa Ticaret Merkezinde bulunan TechnoPark Geçis Kontrol firmamızın ürettiği ürünler ile personellerin üretim yerlerine geçişlerdeki steril ortamı sağlamak için hijyen bariyer turnikesi modelimizi üretmekteyiz. Bununla birlikte kullanılan geçiş sistemi ile firmaların üretim yerleri çıkışlarda kontrollü geçişi sağlamak için satış yapmaktadir. Turnikelerin yanı sıra paslanmaz seperasyon çalışmamızla eksiksiz bir şekilde ürünler üretimi yapıyor ve personelin kullanımına tahsisi etmektedir. Özellikle şuan (2020 Mart) ülkemizde bulunan hastalıklar ve corona virüs sebebi ile gıda sektöründe imalat tesisleri olan bütün firmaların hepsinde bulunması çok önemli olan hijyen turnike sistemi gittikçe yaygınlaşmakla birlikte sofralarımıza gelen gıdaların hijyenini de bir adım daha garanti altına alan kontrol mekanizmaları gerekmektedir. Turnike Hijyen Sistemleri teknolojik olarak ilerledikçe bizim ihtiyaçlarımız doğrultuda sadece geçiş kontrol için değil bu tarz çalışan ekipmanlarla beraber çalıştırılarak hijyen koridoru şeklinde de kullanılabilir.

Firmanız için gereken bilgileri ayrıntılı bir şekilde bilgi almak için Technopark geçiş kontrol ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız ile hızlı iletişimi için sitemizde bulunan iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. 

Hijyen turnike sistemi özellikleri nedir ve nasıl olmalıdır?

• Ürünlerimiz paslanmaz malzemeden üretilmiştir.
• Turnikeli geçiş sistemleri üretim yerlerine girişte, dezenfeksiyonu mecburi kılmak hedefiyle yapılmıştır.
• Turnike sistemi üstündeki çanak içerisine ellerin sokulmasıyla fotosel görür ve her iki ele tek seferde 2–6 ml alkol bazlı dezenfektan püskürtür. Püskürtülen sıvı oranı isteğe bağlı olarak elektronik ünite içerisinden ayarlanabilmektedir ve bunu düzenleyebilirsiniz. 
• Bu prosedürle eş güdümlü turnike otomatik açılır ve geçişe izin sunar.
• Çalışan kişilerin iki el dezenfeksiyonu sağlanmadan geçişe izin vermez.
• Turnike kollarının geçiş yönleri istediğiniz yöne değiştirilebilir.
• Ayaktaki dezenfektanın çoğunu süzen tertemiz paspas mevcuttur.
• Turnikeli dezenfeksiyon sistemlerinde sadece sıvı alkol bazlı dezenfektan kullanılmalıdır. Bununla birlikte Jel olarak el dezenfektanları mutlaka kullanılmamalıdır.